LEO COMMERCE

SLOBODA HRABROST DA BUDEŠ ONO ŠTO JESI

Šifra artikla: 247475
Isbn: 9788679501868
Autor: Osho
Izdavač : LEO COMMERCE
U „Slobodi“, Osho prikazuje tri faze slobode. Prva je „sloboda od“, ona koja potiče od oslobađanja od restrikcija koje nameću spoljašnje sile kao što su roditelji, društvo ili religija. Sledeća faza je „sloboda za“, pozitivna sloboda koja potiče iz prihvatanja i stvaranja nečega – zadovoljavajuće...  U „Slobodi“, Osho prikazuje tri faze slobode. Prva je „sloboda od“, ona koja potiče od oslobađanja od restrikcija koje nameću spoljašnje sile kao što su roditelji, društvo ili religija. Sledeća faza je „sloboda za“, pozitivna sloboda koja potiče iz prihvatanja i stvaranja nečega – zadovoljavajuće veze, na primer, ili neke umetničke ili humanitarne vizije. I najzad, tu je „samo sloboda“, najviša i krajnja sloboda. Ova poslednja sloboda više je nego samo za ili protiv nečega; to je sloboda da prosto budeš ono što jesi i da iskreno reaguješ na svaki trenutak.

Serijal „Smernice za novi način života“ ima cilj da rasvetli verovanja i stavove koji sprečavaju pojedince da budu ono što zaista jesu. Čitaoci se podstiču da se suoče s onim što bi najradije izbegli, što se, s druge strane, ispostavlja kao ključ za pravu mudrost i moć.
Detaljnije
0,00 RSD
1.122,00 RSD
Cena na sajtu: 1.009,00 RSD
Ušteda: 113,00 RSD
Obavesti me o sniženju
Količinski popust

Dodatnih 10% popusta na tri i više kupljenih artikala sa naznačenim količinskim popustom.

 

  • NSZ
Količina: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
Pomoć
U „Slobodi“, Osho prikazuje tri faze slobode. Prva je „sloboda od“, ona koja potiče od oslobađanja od restrikcija koje nameću spoljašnje sile kao što su roditelji, društvo ili religija. Sledeća faza je „sloboda za“, pozitivna sloboda koja potiče iz prihvatanja i stvaranja nečega – zadovoljavajuće veze, na primer, ili neke umetničke ili humanitarne vizije. I najzad, tu je „samo sloboda“, najviša i krajnja sloboda. Ova poslednja sloboda više je nego samo za ili protiv nečega; to je sloboda da prosto budeš ono što jesi i da iskreno reaguješ na svaki trenutak.

Serijal „Smernice za novi način života“ ima cilj da rasvetli verovanja i stavove koji sprečavaju pojedince da budu ono što zaista jesu. Čitaoci se podstiču da se suoče s onim što bi najradije izbegli, što se, s druge strane, ispostavlja kao ključ za pravu mudrost i moć.
        Karakteristika Vrednost
        Kategorija UM TELO I DUH
        Autor Osho
        Težina specifikacija 0.5 kg
        Izdavač LEO COMMERCE
        Pismo Latinica
        Povez Broš
        Godina2012
        Format15x23
        Strana194

        Slični proizvodi

        Drevni havajski sistem za sreću, zdravlje, mir i isceljenje
        Cena 990,00 RSD
        Ušteda 10%
        1.100,00 RSD
        100 ilustracija uklopljenih sa 100 rečenica čine ovaj intimni almanah radjen po istinit...
        Cena 1.980,00 RSD
        Ušteda 10%
        2.200,00 RSD
        Coloring book for adults where hand drawn illustrations are followed by an interview with ...
        Cena 891,00 RSD
        Ušteda 10%
        990,00 RSD